Dizi / Film

Hospital Playlist

Hospital Playlist, bir hastanedeki 5 sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecektir. Hospital Playlist, 12 Mart 2020'den başlayarak her Perşembe saat 21: 00'de TVN'de yayınlanmaktadır.

Hospital Playlist  20 yıllık dostluklarının derinliği, bu beş doktorun sadece bütün gün aynı hastanede birlikte çalışmakla kalmayıp, aynı zamanda günlük yaşantılarında da birlikte nasıl vakit geçirdiklerini de ele alacaktır.

Hospital Playlist, Jo Jung-suk, Yoo Yeon-seok, Jung Kyung-ho, Kim Dae-myung ve Jeon Mi-do’nın oynadığı Güney Kore televizyon dizisidir. 12 Mart 2020’den başlayarak her Perşembe saat 21: 00’de TVN’de yayınlanıyor.

Hospital Playlist Konusu

Dizi, bir hastanedeki sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecek. Onların umutsuzca verdikleri mücadeleyi konu almaktadır. 1999 yılında, aynı tıp fakültesinde okumaya başlayan 5 doktor, şimdi aynı hastanede beraber çalışmaktadır.

İlk bölüm yayın tarihi: Şubat 2020
Son bölüm yayın tarihi: 28 Mayıs 2020
Kanal: TVN
Müdür: Shin Won-ho
Bölüm sayısı: 12

Fragman

Hospital Playlist Oyuncular

Jo Jung-suk

Karakteri: Jo Jung-Suk dizide bir doktor olan Ik-Joon karakterini canlandırmaktadır. Oldukça sosyal ve dışadönük birisidir. Akademisyen olarak her zaman zirveye yerleşmektedir.

Jo Jung-Suk

Yoo Yeon-seok

Karakteri: Yoo Yeon-Seok dizide bir doktor olan Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Centilmen bir doktordur. Ancak, hastanenin dışında oldukça hassas bir insana dönüşmektedir.

Yoo Yeon-seok

Jung Kyung-ho

Karakteri: Jung Kyoung-Ho dizide bir doktor olan Joon-Wan karakterini canlandırmaktadır. Çok yetenekli bir cerrahtır. Ancak, insanlara karşı çok fazla iğneleyici sözler kullanmaktadır.

Jung Kyung-ho

Kim Dae-myung

Karakteri: Kim Dae-Myung dizide bir doktor olan Seok-Hyeong karakterini canlandırmaktadır. Sosyal bir insan değildir. Ancak, tam bir anne kuzusudur.

Kim Dae-myung

Jeon Mi-do

Karakteri: Jeon Mi-Do dizide bir doktor olan Song-Hwa karakterini canlandırmaktadır. 5 kişilik arkadaş grubunun (Jo Jung-Suk, Kim Dae-Myung, Jung Kyoung-Ho, Yoo Yeon-Seok, Jeon Mi-Do) içindeki tek kadındır ve grubun dayanak noktasıdır.

Jeon Mi-do

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu