Dizi / Film

“Vuslat” Final Yapıyor!

Trt1'in sevilen dizisi Vuslat'ın bu akşam 41.bölümü ekranlara gelecek.

Vuslat Konusu

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de  Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Vuslat Final Yapıyor!

Trt1’in sevilen dizisi Vuslat’ın bugün 41.bölümü ekranlara gelecek. Vuslat dizisinin 44. bölümü ile final yapacağı iddia edilen konulardan. Bu iddialar, yapımcı ve yayıncı kuruluş tarafından henüz doğrulanmadı. Fakat baş rol oyuncusu Kadir Doğulu ve yönetmeni Barış Yöş tarafından yapılan bazı paylaşımlarda dizinin final yapacağı konusuna değinildi.

Vuslat 41.Bölüm 1.Fragmanı

Tahsin Feride’yi Vuruyor! Vuslat 41.Bölüm 1.Fragmanı

Vuslat 41.Bölüm 2.Fragmanı

Masa Başı Çalışanlara Beslenme Önerileri

 

Emperyal Oteli – Attila İlhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu