Dizi / Film

Nare’nin Başı Dertte! Sefirin Kızı 5. Bölüm 2. Fragman

Star TV'nin sevilen dizisi Sefirin Kızı tüm heyecanıyla devam ediyor. Sefirin Kızı 5. bölüm 2. fragman yayında!

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı tüm heyecanıyla devam ediyor. Nare’ye olan aşkını itiraf eden Gediz’in karşısında Sancar ne yapacak? Ortaklık bitecek mi? Nare’yi bu zor yolda neler bekliyor?

Sefirin Kızı 5. Bölüm 2. Fragmanda başı dertte olan Nare soluğu Sancar’ın yanında alıyor. İşte o merakla beklenen Sefirin Kızı 5. Bölüm 2. Fragman.

Sefirin Kızı 5. Bölümde Neler Olacak?

Sancar ve Gediz ortaklığı bitiyor mu?

Sadıcına “ne ölüne ne ölüme” diyen Sancar, Gediz’i ölmüş kabul eder ve sefirin kızından sonra sadıcı için de kalbinde bir mezar kazıp acısını derinlerine gömer. Gediz ise gerçekle karşılaşınca dağılır. Sadıcı, kader ortağı, suç ortağı Sancar Efe artık yoktur ve Gediz buna dayanamamaktadır.

Gediz’le Sancar’ın ayrılması sadece bu iki kafadarı etkilemez. Nesillerdir omuz omuza yazılan ortak tarih son bulmuştur çünkü. Yakında yapılacak Yörük Toyu’nda dedelerden adet olduğu üzere karşı karşıya zeybek oynamalarını isteyen gaziler de, yörükler de onlara kızgındır. Aileler de malların paylaşılması derdine düşünce işler iyice karışır.

Nare ise, iş hayatının olaylı ilk gününde defterine yeni amacını yazar: “Bu kalın kafalı sadıçları birleştir.” Onun yüzünden ayrılan sadıçları tekrar birleştirmenin bir yolunu bulacak, Sancar’ın “deprem” diye tanımladığı varlığının yarattığı enkazın altından ikisini de kurtaracaktır.

Ancak Sancar’ın annesi Nare’yi, Nare’nin babası ise Sancar’ı çok daha büyük bir enkazın altında bırakmaya çalışırken, Nare’nin işi kolay değildir. Herkesle tek bir amaç için savaşması gerekecektir; bu iki inatçı zeybeğin tekrar aynı toprağa diz vurmasını sağlamak.

Sefirin Kızı 5. Bölüm 2. Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=34hQz3iElu8

Rise of Empires: Ottoman İlk Fragmanı (24 Ocak’ta Yayında)

Nare’den Sancar’a Teklif! Sefirin Kızı 5.Bölüm Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu