Dizi / Film

“Kingdom 2” Yeni Sezon Mart Ayında Netflix’te

Netflix'in 25 Ocak'ta yayınladığı Güney Kore yapımı zombi dizisi Kingdom ilk sezonuna gelen olumlu eleştiriler sonrasında hızlı bir ikinci sezon girişmişti. İşte o merakla beklenen ikinci sezon Mart ayında Netflix'te.

Kingdom (Tarihi Zombi Dizisi); Ülkeyi etkisi altına alan bir salgından kurtulmaya çalışan bir prensin mücadelesi kaldığı yerden devam ediyor…

Netflix’in 25 Ocak’ta yayınladığı Güney Kore yapımı zombi dizisi Kingdom ilk sezonuna gelen olumlu eleştiriler sonrasında hızlı bir ikinci sezon onayı aldı. İşte o merakla beklenen ikinci sezon 2020 Mart ayında sadece Netflix’te.

“Kingdom 2” Mart Ayında Netflix’te

Kingdom Konusu;

Kingdom, hanedanlığı etkisi altına alan salgından kurtarmaya çalışan bir prensin kötülüğe karşı açtığı savaş konu ediliyor. Güney Kore’de hüküm süren bir krallık, yozlaşma ve açlık karşısında diz çökmek zorunda kalır. Krallığın başına gelen felaketler yalnızca bununla da sınırlı değildir. Bulaştığı insanı canavara dönüştüren bir salgın hızla yayılmaktadır. Ölen kral ve diğer insanlar salgının etkisi ile canavar olarak dirilir. Haksız yere ihanetle suçlanan veliaht prens, babasının başına gelenleri öğrenmek hanedanlığa doğru yola koyulur. Prens, halkını kurtarıp salgının tüm ülkeye yayılmasını engellemek için karşısında bulunan yeni türdeki düşmanlarla mücadele etmek zorundadır.

“Kingdom 2” Tanıtım

“Kingdom 2” Tanıtım 2

“Kingdom 2” Tanıtım 3

“Kingdom 2” Tanıtım 4

“Kingdom 2” Tanıtım 5

Kingdom (Tarihi Zombi Dizisi) İzle

Eltilerin Savaşı İlk Fragmanı (31 Ocak’ta Sinemalarda)!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu