Dizi / Film

Yolcu Olmaya Geldim! Vuslat 34. Bölüm Fragman

Vuslat 33. bölümde Salih baba, Aziz'i affeder ve içeri alır. Aziz artık yolcu olmaya hazırdır! Vuslat 34. Bölüm Fragman Yayında.

Bu yolun yolcusu olmaya geldim Salih Baba!

Her bölüm gibi merakla geçen bir bölümün ardından Vuslat 34. Bölüm fragmanı Yayında! Salih babanın artık Aziz’i affetmiştir ve onunla konuşmayı kabul eder. Aziz artık yolculuk için hazırdır. Bu yolun yolcusu olmaya geldim diyerek oyuna başlamak istediğini Salih babaya söyler. Peki Aziz’i bu yolda neler bekliyor? Satrancı Urefa oklarını Aziz için hangi yöne çevirecek? Vuslat 34. Bölüm Fragmanı Yayında!

Yolcu Olmaya Geldim! Vuslat 34. Bölüm Fragman

Vuslat 33. Bölümde Neler Oldu?

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de  Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Tahsin Paşa Ne Zaman Vefat Etmiştir?

Nare Ve Sancar Melek İçin Bir Arada! Sefirin Kızı 3. Bölüm Fragman

Cennet Hurması (Elması) Kurusu Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu