Dizi / Film

Nare Ve Sancar Melek’i Koruyabilecek mi? Sefirin Kızı 2. Bölüm Fragman

İlk bölümü ile ekranlara gelen Sefirin Kızı büyük beğeni topladı. Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı Star TV'de ilk bölümü ile seyircisiyle buluştu.

Dün akşam Star TV’de ilk bölümü yayınlanan, başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek’in yer aldığı Sefirin Kızı adlı dizi, izleyiciyi ekrana kilitledi. Fragmanları haftalar önce dönmeye başlayan dizinin ilk bölümü, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Reytinglerde güzel sonuçlar elde eden dizi Sefirin Kızı’nın merakla beklenen 2. bölüm fragmanı yayında.

Sefirin Kızı 1. Bölümde Neler Oldu?

‘Ölürsen destan olur, yaşarsan yalan.’
Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa’ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.

Sefirin Kızı 2. Bölüm Fragman

ge’de yaşanan destansı bir aşk hikayesinin anlatıldığı “Sefirin Kızı’nın yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken, başrollerinde Neslihan Atagül Doğulu ve Engin Akyürek ilk kez partner olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve duygu yüklü anlatımı ile “Sefirin Kızı” her Pazartesi Star TV’de.

Sefir Nedir? Sefir Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir?

 

Sefirin Kızı Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu