Dizi / Film

“Bastığımız Yerler Yurt Olacak” Kuruluş Osman 2. Bölüm 2. Fragman

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Kuruluş Osman 2. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

İlk bölümü ile ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisi büyük bir ilgiyle izlenerek reyting rekorlarını kırmaya devam ediyor. Heyecanlı geçen ilk bölümün ardından herkes Kuruluş Osman’ın ikinci bölüm fragmanını sabırsızlıkla bekledi. İşte o merakla beklenen Kuruluş Osman 2. Bölüm 2. Fragman Yayında!

Kuruluş Osman 2. Bölüm 2. Fragman

https://www.dailymotion.com/video/x7oggb4

“Bastığımız Yerler Yurt Mazlumlara Sığınaklık Eden Görklü Bir Devlet Olacak”

Kuruluş Osman 1. Bölümde Neler Oldu?

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası’nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos’u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey’in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos’un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey’in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı’nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

“Baba Parası” Ahmet Kural Ve Murat Cemcir’in Yeni Filmi 1 Ocak’ta Sinemalarda

“Baba Parası” Ahmet Kural Ve Murat Cemcir’in Yeni Filmi 1 Ocak’ta Sinemalarda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu