Dizi / Film

Azize Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Azize dizisinden ilk fragman yayınlandı. Çok yakında izleyici ile buluşacak olan Azize dizisinin konusu nedir? İşte Azize dizisi başrol oyuncuları ve dizinin konusu ile ilgili detaylar.

Başrollünde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in Kanal D’de yayınlanacak olan Azize dizisinin başlaması için geri sayım başladı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’u buluşturan dizide imkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşk hikayesi anlatılacak.

Azize’nin başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer alıyor. Yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, dizinin senaryosu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak’a ait.

Azize Konusu Nedir?

İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşkı konu alıyor. Daha önce 2004 yılında ekranlarda Azize isimli bir dizi yayınlanmış. 2004 yılında yayınlanan Azize dizisi yapımcıları Sinan Akad ve Sevgi Birsel’di. Azize dizisi yönetmeni de Sevgi Birsel iken oyuncuları Ediz Hun, Ruhsar Öcal, İlkay Saran ve Yeliz Akkaya idi. Yıllar önce 2004 yılında yayınlanan Azize dizisinin genel hikayesi de şöyle özetlenmiş; modern çağın acımasız, duygusuz ve çıkar ilişkilerine inat, masumiyeti ve duyguları ön plana çıkaran bir dizi.

Azize’den İlk Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=R3DF03bTrx8

Oyuncular

Hande Erçel

Hande Erçel kimdir?

Buğra Gülsoy

Buğra Gülsoy Kimdir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu