Level Up 레벨업 (Yukarı Seviye) İzle

Baş rollerini Sung Hoon ve Han Bo-Reum'un paylaştığı romantik komedi tadında bir dizi.

Level Up Konusu:

Dizi, yeniden yapılandırma uzmanı Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ve oyun aşığı Shin Yeon-Hwa’nın (Han Bo-Reum) etrafında dönmektedir. Birlikte iflas eden bir oyun şirketini canlandırmak için mücadele ederler. İlk başlarda, büyük anlaşmazlıklar yaşayan bu ikili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olur.

Adı: Level Up | 레벨업
Tür: Romantik, Komedi
Yönetmen: Kim Sang-Woo
Senarist: Kim Dong-Kyu
Yayıncı: MBN, Dramax
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2019
Yayın Tarihi: 10 Temmuz 2019 – 15 Ağustos 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Level Up Trailer

Oyuncular

Sung Hoon

Karakterleri:

Sung Hoon dizide ‘Yoo Seong CRC’ adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette müdür olarak görev alan Ahn Dan-Te karakterini canlandırmaktadır. Duygularını belli etmeyen poker yüzlü birisidir.

Han Bo-Reum

Han Bo-Reum dizide ‘Joy Buster’ adlı bir oyun şirketinde baş geliştirme görevlisi olarak çalışan Shin Yeon-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, çalıştığı ‘Joy Buster’ iflas eder ve ‘Joy Buster’ı tekrar ayağa kaldırabilmek için Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile birlikte çalışmaya başlar. Ahn Dan-Te’yi etkileyebilmek için bir oyun geliştirmeye karar verir.

Danny Ahn

Danny Ahn dizide ‘Yoo Seong CRC’ adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette genel müdür olarak görev alan Park Gil-Woo karakterini canlandırmaktadır. ‘Yoo Seong CRC’ şirket başkanının tek oğludur. Varlıklı bir aileye ve harika bir kişiliğe sahiptir. Ahn Dan-Te’nin (Sung Hoon) yakın arkadaşıdır.

Baro

Baro dizide ‘Yoo Seong CRC’ adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette yeni çalışmaya başlayan Kwak Han-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Shin Yeon-Hwa’ya (Han Bo-Reum) karşı tek taraflı hisleri vardır. Bu yüzden, Yeon-Hwa’nın Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile olan ilişkisi kıskanmaktadır.

Kang Byul

Kang Byul dizide bir eğlence şirketinin CEO’su olan Bae Ya-Chae karakterini canlandırmaktadır. Daha önce, şuanda CEO’luğunu üstlendiği şirketi Ahn Dan-Te (Sung Hoon) tekrar hayata döndürmüştür. Ayrıca Ahn Dan-Te’den hoşlanmaktadır.

Ryu Seung-Soo

 

“Ramo” Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir