Dizi / Film

“Fırıncının Karısı” (27 Eylül’de Sinemalarda)

Birbirinden başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Fırıncının Karısı’, 27 Eylül’de sinemalarda.

Canlandırdığı karakterlerle izleyicileri kahkaha krizine sokan Alper Kul ve Büşra Tekin, ‘Fırıncının Karısı’ isimli yeni komedi filmi için bir araya geldi. Senaryosunu Murat Taşkent’in yazdığı, Murat Onbul’un yönettiği film 27 Eylül’de sinemalarda

Alper Kul’un fırıncı Mustafa, Büşra Pekin’in fırıncının naif karısı Ferdane, Korhan Herduran’ın Ramazan, Ferdi Sancar’ın İsmail ve Seda Türkmen’in Hacer karakterlerine hayat verdiği komedi filmi ‘Fırıncının Karısı’, alışıla gelmişin dışındaki hikayesiyle izleyenleri güldürecek. Birbirinden başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Fırıncının Karısı’, 27 Eylül’de Türkiye başta olmak üzere Avrupa ülkeleri ve Azerbaycan’da aynı anda seyirciyle buluşuyor.

Fırıncının Karısı

Fırıncının Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Yapım: Two Yapım
Yapımcı: Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık
Yönetmen: Murat Onbul
Senaryo: Murat Taşkent
Müzik: Barış Aryay
Tür: Komedi
VizyonTarihi: 27 Eylül 2019

Fırıncının Karısı Fragman

Fırıncının Karısı Filmi Oyuncuları

Büşra Pekin (Fırıncının Karısı Ferdane)

Büşra Pekin

Alper Kul (Fırıncı Mustafa)

Alper Kul

Korhan Herduran (Ramazan)

Korhan Herduran

Ferdi Sancar (İsmail)

Ferdi Sancar

Seda Türkmen (Hacer)

Ayça Koptur

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu