Ordan Burdan

Rüyada Pasaport Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada pasaport görmenin anlamı nedir? Rüyada pasaport görmek kötü mü yorumlanır?

Rüyada pasaport görmek, aksilik, zorluk, zahmet, sıkıntı, dert, çile anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına. maddi yükümlülüklerin ağırlaşacağına, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına tabir edilir.Geçim sıkıntısı çekmeye, buhran yaşamaya, bunalıma girmeye ve içine kapanmaya delalet eder. Rüyada pasaport görmek, bundan sonra hiçbir şeyin kolay elde edilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Pasaport Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Pasaport Almak

Rüyada pasaport almak, rüya sahibinin hayatında bazı karmaşaların yaşanacağına, işlerinden belirsizlik olacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına tabir edilir.

Rüyada Pasaport Almaya Çalışmak

Rüyada pasaport almaya çalışmak da aynı şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağına, gözyaşına ve kedere boğulacağına yorulur.İsyan etmeye, durumu bir türlü kabullenmemeye ve sanki bu zor günlerin hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesine işaret eder.

Rüyada Pasaport Çıkarmak

Rüyada pasaport çıkarmak, rüya sahibinin görmeyi ve gezmeyi istediği yerler olduğuna ve ölmeden önce bu ülkelere mutlaka gitmenin hayalini kurduğuna tabir edilir. Rüya sahibi dünyayı gezme hevesi ve heyecanı içindedir, işten kalan zamanda ve eline geçen ilk fırsatta bilmediği ülkeleri ziyaret ediyor demektir.

Rüyada Pasaport Kaybetmek

Rüyada pasaport kaybetmek, rüya sahibinin çok emek harcadığı, gece gündüz kafa yorarak üzerinde çalıştığı bir işin kendi istediği gibi sonuçlanmayacağına tam oluyor derken bir anda durmasına ve yarım kalmasına yorulur.

Rüyada Vize Almak

Rüyasında vize aldığını gören kişi tüm sıkıntısından, derdinden, kederinden kurtulacak, gönül rahatlığına erecek, iç dünyası zenginleşecek ve güzelleşecek diye ifade edilir. Rüyayı gören kişinin içine düştüğü zorluktan tez zamanda çıkacağına, sabrının sonunda muradına ereceğine ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Balık Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu