Ordan Burdan

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek ne anlama gelir? Rüyada nar görmek neye işaret eder? İşte rüyada nar görmenin anlamları ve yorumları;

Rüyada nar görmek ne anlama gelir? Rüyada nar görmek neye işaret eder? İşte rüyada nar görmenin anlamları ve yorumları.

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nar görmek genellikle hayra yorumlanır. Rüyada nar görmek evli olmayan biri için eşe, evli olan biri için çocuğa yorumlanır. Nar görmek maddi açıdan güzel zamanlara, zenginliğe işaret eder. Rüyada görülen kırmızı nar taneleri elinize geçecek altın olarak, beyaz nar taneleri ise elinize geçecek gümüş olarak yorumlanır. Rüyada görülen nar mevsiminde yani kışın görüldüyse rüyayı gören kişinin emeğiyle kazanacağı mala ve mülke yorumlanır.

Mevsimi dışında yani yazın görülen nar, kişinin haksız kazanç sağlayacağına, eline haram para geçeceğine işarettir. Rüyasında nar gören erkek ise genel olarak eş ile çok güzel bir kadın ile evleneceğinize işaret eder. Nar bütün, sağlam ve güzelse bekar bir kadınla, nar çatlamış ise dul bir kadınla evleneceğinize delalet eder.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yediğini görmek, eğer gerçek hayatta da ekşiyi seviyorsa, mal mülk sahibi olacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine işaret eder. Rüyada nar kabuğu yemek hastalıktan şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Nar Ağacı Görmek, Nar Toplamak

Rüyada nar ağacı görmek varlıklı ve cömert bir kişiden size gelebilecek yardıma işaret eder. Nar ağacındaki narlar olgunsa ve onları topladığınızı gördüyseniz, hastalığınızdan şifa bulmaya, maddi açıdan rahatlamaya, zenginliğe ve önünüzdeki huzurlu, mutlu, sevinçli zamanlara işaret eder. Eğer topladığınız narlar hamsa, tam olmamışsa, hastalığa, maddi açıdan zor duruma düşmeye, fukaralığa ve sizi bekleyen zor zamanlara işaret eder. Rüyada görülen nar ağacını kesmek çok kötü yorumlanır. Yakın zamanda yaşayacağınız kötü, sıkıntılı ve mutsuz zamanların olacağına ve bunu düzeltmek için elinizden bir şey gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Nar Suyu İçmek

Rüyada görülen nar suyu kişinin elinize gelecek olan paranın yavaş yavaş değil su gibi akacağına işarettir, zenginlik olarak yorumlanır.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Kan Vermenin Bilinmeyen Faydaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu