Dizi / FilmOrdan Burdan

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncular Kimlerdir?

Star TV'nin iddialı yaz dizilerinden Benim Tatlı Yalanım başlamadan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Baş rollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer'in olduğu dizi yaza bomba gibi gireceğe benziyor.

Star Tv’nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe günü seyircisiyle buluşacak. Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı, dizi daha başlamadan yoğun ilgi görmüştü. Baba-kız hikayesini izleyeceğimiz Benim Tatlı Yalanım, ayrı dünyaların insanları olan Nejat ve Suna’nın masum görünen bir yalanla başlayan ve izleyenleri sarıp sarmalayacak bir aşka doğru ilerleyen, sürprizlerle dolu hikayesini konu ediniyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu Nedir?

Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…
Nejat Yılmaz, kızı Kayra’yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika’da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra’nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra’nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra’yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin’e ulaşmaya çalışır.

Suna Doğan, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline ulaşmak üzeredir. Küçük bir çocukken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açacak, annesinin hatırasını yaşatacaktır. Abisi Rafet’in aldığı borç yüzünden aile yadigari kahvehanelerine haciz gelmesiyle Suna’nın bütün hayalleri bir avuç toza dönüşür. Suna ve ailesi, ailenin ekmek teknesini kaybetmemek için birkaç gün içinde 200 bin TL bulmak zorundadır. Tüm aile kara kara bir çıkış yolu ararken, reklam filmi için mekan bakmakta olan Nejat’ın yolu kahvehaneye düşer. Suna, Nejat’ın kahvehaneyi almak isteyen aç gözlü bir iş adamı olduğunu zannedince Nejat’ı kovmaktan beter eder. Suna daha sonra Nejat’ın kim olduğunu öğrenir ve yaptıkları yüzünden pişman olur. Eğer Nejat kahvehaneyi reklam filmi için kiralarsa paranın en azından bir kısmını elde edeceğini düşünür. Ablası Saniye ve en yakın arkadaşı Burcu’nun gazıyla Nejat’tan özür dilemek üzere yola çıkar.

Bu sırada Nejat, eski karısı Aylin’in gelmeyeceğinden emin olmuş, kızı Kayra’ya gerçeği söylemek üzere hazırlık yapmaktadır. Kayra’nın yıkılacağını düşünen Nejat perişan bir haldeyken Suna elinde özür dileme pastasıyla, kapısında belirir. Suna, kendini zorla içeri davet ettirir ve beraberinde gelişen olaylar Suna ve Nejat’ın kontrolünden çıkar. Sabah olduğunda Suna ve Nejat’ı yeni bir sürpriz beklemektedir. Kayra, doğum günü sabahında evinde gördüğü Suna’yı annesi Aylin zanneder. Bu yanlış anlaşılma Suna ve Nejat’ı hiç ummadıkları bir evcilik oyununun içine düşürür.

Yapım: O3 Medya
Yönetmen: Barış Erçetin – Cihan Vural
Senaryo: Deniz Dargı – Murat Taşkent

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm 4. Fragman

https://www.dailymotion.com/video/x7aty1f

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm 3. Fragman

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Fragman

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları

Furkan Palalı (Nejat Yılmaz)

Furkan Palalı Kimdir?

Aslı Bekiroğlu (Suna Doğan)

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Lavinya Ünlüer (Kayra Yılmaz)

Benim Tatlı Yalanım’ın Kayra’sı Lavinya Ünlüer Kimdir?

Ahmet Saraçoğlu (Şevket Doğan)

Aslı İnandık  (Saniye Doğan)

Sadi Celil Cengiz (Rafet Doğan)

Ä°lgili resim

Gonca Sarıyıldız (Hande Eymen)

Ali Yoğurtcuoğlu (Serkan Demir)

Seda Türkmen (Burcu Eren)

Cem Zeynel Kılıç (Hayri Hiçdurmaz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu