Dizi / Film

Kanal D’den Yeni Dizi “Leke”!! Konusu Nedir?Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D'nin yeni başlayan dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimdir?

İki kırık kalp, iki yaralı ruh! Gurur mu galip gelecek aşk mı ?

Kanal D’nin Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar‘ın üstlendiği, başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen‘in paylaştığı yeni dizisi “Leke”16 Nisan Salı akşamı saat 20.00’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Leke’nin Konusu

Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan dizi; yetiştirme yurdunda büyümüş hukuk öğrencisi Yasemin (Melis Sezen) ve iş hayatında başarılı olan ancak özel hayatında kadınlara mesafeli ve güvensiz olan Cem‘in (Burak Sevinç) saf ve temiz aşklarını konu alıyor. Aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışan, hayatını işitme engelli erkek kardeşine adayan Yasemin karakterine dizide güzel oyuncu Melis Sezen hayat veriyor. Geçmişte ailesinin parçalanmasına tanık olan, atlatamadığı bu travma nedeniyle kadınlarla arasında mesafe olan Cem‘i ise başarılı oyuncu Burak Sevinç canlandırıyor. Kalbi kırık ve yaralı iki ruhun eşsiz aşk hikayesini anlatan Leke, izleyiciyi büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu‘nun, senaryosunu Yıldız Tunç‘un kaleme aldığı “Leke” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Başrollerini Burak Sevinç ve Melis Sezen‘in paylaştığı yapımda ayrıca Selen Uçer, Mehmet Bozdoğan, Nail Kırmızıgül, Tolga Güleç, Nurinisa Yıldırım, Ferdi Sancar, Tuğçe Açıkgöz, Lale Başar, Selahattin Paşalı, Kerim Tuna Kaba, Yağmur Özbasmacı, Ziya Çiçek, Serap Öner, Aslı Turanlı, Mert Asutay, Mehmet Avcı ve Ali Savaşçı rol alıyor.

Leke’nin Oyuncuları

Burak Sevinç

https://www.kivitadinda.com/2019/04/leke-dizisinin-cemi-burak-sevinc-kimdir/

Melis Sezen

https://www.kivitadinda.com/2019/04/leke-dizisinin-yasemini-melis-sezen-kimdir/

Selen Uçer

Nail Kırmızıgül

Tolga Güleç

Mehmet Bozdoğan

Leke İlk Tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=pAziwP9H3JA

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu