Kişisel Bakım

Hoşçakal Şiş Gözaltları!!

Gece siz uyurken bir taraftan cildinizin güzelliğe kavuşsun istemez misiniz?

Hoşçakal Şiş Gözaltları!

Her sabah şiş gözlerle uyanıp dünyayı puslu görenlerdenseniz bu rutini mutlaka kendi hayatınıza sokmalısınız. Uyumadan önce birkaç damla badem yağı ve kahve yağını gözaltlarınıza yüzük parmağınızla uygulayın. Çok bastırmadan, yumuşak masaj haraketleriyle gözaltlarındaki kan dolaşımını hızlandırın ve sabah uyandığınızda yüzünüzü soğuk suyla yıkayın.

Uykuda tırnak bakımı

Uyumadan önce tırnaklarınıza bir miktar shea yağı ya da Hindistan cevizi yağı uygulayın. Sabah kalktığınızda katiküllerin yumuşadığını, tırnaklarınızın manikürden çıkmış gibi bakımlı olduğunu göreceksiniz.

Kaş ve kirpik uzatmak için

Kaş ve kirpikleri uzatmak için gece bakımından daha etkilisi yok! Bir kulak çubuğu yardımıyla kaş ve kirpiklerinize badem yağı sürebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde etkisini gösterecektir.

Kırışıkları silmek!

Kırışıklar ve saç bakımı konusunda bakış açınızı değiştirecek bilinmeyen tüyolardan biri saten ya da ipek yastık kılıfıyla uyumak! Kırık, onarılması gereken saçlar için elektriklenmeyi minimuma düşüren saten yastık kılıfı aynı zamanda dokusu nedeniyle cildinize de iyi gelen bir malzeme. Ayrıca yüzde yastık iziyle uyanma riski de yok!

Elveda Kırışıklıklar!! Cilt Kırışıklıklarına Karşı 3 Yağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu