Dizi / FilmOrdan Burdan

Arif’i Tuzağa Düşüren Sarp mı? Kadın 52. Bölüm Şok Edici Ayrıntılar

Kadın dizisinde heyecan dorukta. FOX TV'de Salı akşamları seyirciyle buluşan Kadın dizisinin 52. bölüm fragman yayında.

FOX TV‘nin en sevilen dizisi Kadın’da heyecan dorukta. FOX TV‘de Salı akşamları seyirciyle buluşan Kadın dizisinin 52. bölüm fragman yayında. Arif’i tuzağa düşüren kişi kim? Sarp Bahar yüzünden Arif’den intikam mı alıyor?

Sarp, Arif konusuna kafayı takıyor. Sarp’ın Arif’i nasıl kıskandığını gören Pırıl, Sarp’ı çok iyi anladığını çünkü aynı duyguları onun da Bahar ve kendisi için düşündüğünü söylüyor. Sarp, Bahar’a yaklaşıyor. Bahar ne kadar ona karşı koymaya çalışsa da Sarp, yakınlaşmaya devam ediyor.

Kadın 52. Bölüm Fragman

kadın 51. Bölümde Neler Oldu?

Arif ile kaçmaya çalışırken Sarp’a yakalanan Bahar ne yapacağını bilemez. Artık Sarp ile o evde kalmak istemese de Sarp ve Arif’in kavgasından sonra olayın iyice büyümesini önlemek için eve geri dönmek zorunda kalır. Sarp ise Bahar’ın Arif ile kaçmaya çalıştığını gördükten sonra deliye döner. Bahar’ın tüm olanlardan sonra bir de Arif’i sevdiğini itiraf etmesi ise Sarp’ı mahveder.
Pırıl ise Sarp’ın Bahar’a olan aşkının her gün şahidi olmaktan çok sıkılmıştır ve dayanamayıp isyan eder. Sarp’a olan aşkı tüm yaşananlardan sonra onu çok düşüncesizce bir şey yapmaya iter. Emre’nin Şirin’e olan ilgisinin farkına varan Hatice ise, Suat’tan kurtulma düşüncesiyle oldukça sevinmektedir. Şirin’in bir diğer versiyonu olan İdil ise, Şirin’e karşı gardını çoktan almıştır. Birbirlerini hiç sevmeyen bu ikili birbirlerinin arkasından kuyularını kazmaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu