Dizi / Film

“7.Hücre Mucizesi” Bir Babanın Mücadelesi…

Akıl hastası bir baba suçsuz yere cezalandırılırsa buna kim engel olabilir ki? Geç gelen bir adalet adalet midir? Hüzünlü bir Kore draması izlemek isteyenler bu film tam size göre.

7. Hücre Mucizesi (Miracle in Cell No.7) Suçsuz yere bir anda kendisi hücrede bulan bir akıl hastası baba ve bunlardan habersizce dışarıda tek başına bekleyen küçücük kızı.  Hücrede ki arkadaşının hayatını kurtaran bu baba arkadaşından ödül olarak kızını görmeyi ister ve bir şekilde kızı hücreye alırlar. Bundan sonra bu küçük kızı ve babasını neler bekliyor? Tekrardan hücreden çıkabilecek mi? Yoksa gözünü hırs bürüyen bir savcı her şeyin sonunu mu getirecekler?

Daha fazla Kore draması için tıklayınız.

7. Hücre Mucizesi (Miracle in Cell No.7)

7. Hücre Mucizesi (Miracle in Cell No.7) Konusu;

Yong-Goo kızı Ye-Seung ile zeka özürlü olmasına rağmen mutlu mesut yaşarlar. Onlar her gün bir dükkana uğrarlar ve babası Yong Goo kızına sarı Sailor Moon sırt çantası alacağına dair söz verir. Bir gün, son sarı Sailor Moon sırt çantasının satılmakta olduğunu farkederler ve Yong-Goo satışı engellemek için mağaza içine girer, ama çantayı satın alan babanın tokat atmasıyla baba Yong-Goo şok olur ve çok üzülür. Ertesi gün çalıştığı otoparkta sarı Sailor Moon sırt çantası alan kızı gören baba, çantayı alan kızın aynı çantanın satıldığı bir mağazayı bildiğini öğrenir. Yong-Goo kızı geleneksel açık pazara kadar takip eder.

Kısa bir süre sonra kız bilinçsizce yere yığılır ve Yong-Goo kıza CPR yapmaya çalışır. Yanlarından geçen bir kadın ise yanlış anlama sonucu hemen polis çağırır. Yong-Goo çocuk kaçırmak ve cinayetle suçlanır. Ölen kızın babası da Ulusal Polis Ajansı şefidir. Yong-Goo’ya ölüm cezası verilir ve hapsedilir. Hapishanede 5 mahkumla Yong-Goo bir hücreyi paylaşır. Bir gün, Yong-Goo hapishane çete lideri So Yang-Ho (Oh Dal-Su)’nın hayatını kurtarır. So Yang-Ho minnettarlığını elinden geldiğince göstermekte ve Yong-Goo’ya her şekilde yardım etmektedir. Yong-Goo kızını görmek istediğini So Yang-Hoya söyler. Beş tutuklu bir muzice gerçekleştirmek için plan yapmaya başlarlar ve bir şekilde kızını içeri alırlar. Her şey o anda değişmeye başlar… Peki Yong Goo’nun sonu nasıl olacak ? İdam cezasından nasıl kurtulacak ?

Daha fazla Kore draması için tıklayınız.

7. Hücre Mucizesi (Miracle in Cell No.7) Oyuncular ;

Seung Yong-ryoo (Yong-Goo)

Kal So-won (Ye-Seung)

Dal Su-oh

Park Shin-hye (Ye-Seung’un Büyüklüğü)

Park Won-sang

Kim Jung-tae

Man Shik-jeong

Jung Jin-young

Daha fazla Kore draması için tıklayınız.

7. Hücre Mucizesi’nden Görseller;

Tune İn For Love (Aşk İçin Dinle) İzle

https://www.kivitadinda.com/2019/10/exit-izle-zehirli-bir-gaz-tum-sehre-yayilir/

Kore Draması Sevenlere Bol Bol Ağlayacağınız Film Önerileri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu