Dizi / Film

Çünkü Ben Reyyan Aslanbey’im! Hercai 25. Bölüm Fragmanı

Reyyan yoksa Miran yok Miran yoksa Reyyan zaten yok! Miran Reyyan'a eskisi gibi bakmıyor! Hercai 25. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanında boşanma davası dilekçesini imzalayan Miran, karşısında Reyyan ne yapacak?

Hercai 25. Bölüm Fragmanında, boşanma davası dilekçesini imzalayan Miran, Reyyan’a, “Artık boşanmak için önünde bir engel kalmadı. El birliğiyle beni delirttiniz” diyor. Miran’ın sözleri üzerine Reyyan, “Ne boşanması ne diyorsun sen. Biz bu kağıtlardan ibaret değiliz ki. Sen bunu imzalasan da ben boş durmayacağım. Çünkü ben Reyyan Aslanbeyim” diyerek karşılık verir. Peki Miran, Reyyan’ı affedebilecek mi?

Hercai 25. Bölüm Fragmanı Yayında

Miran Boşanma Kağıdını İmzaladı!

Artık boşanmak için önünde bir engel kalmadı!

Hercai 24. Bölümde Neler Oldu?

Reyyan’ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası Miran’ı inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler ama Miran söz verdiği gibi Reyyan’ın yanında olur. Dilşah’ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan aldığı beklenmedik cevapla yıkılır. Fakat görünmeyen bir el Reyyan ve Miran için bambaşka bir geçmişin kapılarını aralar. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşarken annesi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak? Diğer yandan Reyyan’ın Miran’ı affetmemesine dayanamayan ve babaannesinin yeni oyunlar kurmasından korkup Azat’tan yardım isteyen Elif gerçekleri itiraf ederek Reyyan ve Miran’ın tekrar bir araya gelmesini sağlayabilecek mi?

Kuzey Yıldız’ı Terk Etti!Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14.Bölüm Fragman

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu