Dizi / FilmOrdan Burdan

Ali Vefa Kadın Dizisinde! Kadın 72. Bölüm 3. Fragman

Kadın dizisinin 72. bölüm 3. fragmanında Ali Vefa'nın görülmesi büyük heyecan uyandırdı!

FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı büyük ilgi uyandırdı. Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide yeni bölüm fragmanında Ali Vefa’nın görülmesi seyirciyi meraklandırdı.

Kadın dizisinin yeni bölümünde Doruk hastalanıyor. Bahar oğlunu acilen hastaneye götürürken arkada Mucize Doktor dizisinin Doktor Ali Vefa’nın görülmesi heyecanlı bir bölümün seyirciyi beklediği anlaşıldı.

Ali Vefa Kadın Dizisinde! Kadın 72. Bölüm 3. Fragman

Kadın ve Mucize Doktor dizileri arasında geçişkenlik oluşturuldu. Mucize Doktor dizisinin Doktor Ali’si Taner Ölmez Kadın dizisine konuk oluyor. Kadın dizisi 72. bölüm 3. fragmanında görülen Taner Ölmez Mucize Doktor’daki karakteriyle dizide boy gösteriyor.

Kadın yeni bölümde Nisan ile Doruk konuşurken Nisan kardeşimde tuhaflıklar seziyor. Nisan durumu annesine aktarırken Bahar Doruk’u alıp hastaneye koşuyor. Oğlu için endişelenen Bahar’ın yanında ise Mucize Doktor Ali beliriyor. Bakalım Ali, Doruk’a müdahale edecek mi?

Kadın 72. Bölümde Neler Olacak?

Cem’in tehditlerinden sonra ona olan borçlarını ödemenin bir yolunu arayan Bahar, Ceyda ve Berşan çıkmaz bir yola girmiştir. Ceyda’nın aklına ilk gelen şey ise Fazilet’in odasında gördüğü mücevherlerdir. Çaresiz bir şekilde mücevherleri çalmaya çalışacak olan Ceyda bir anda Raif’in karşısına çıkmasıyla da ne yapacağını bilemez. Ceyda’yı gören Raif ise ona nasıl davranacaktır?

Berşan ile Bahar’ın yakın olmalarından rahatsız olan Arif, Bahar’ı uyarmak ister. Ama bunun karşılığında Bahar da Arif’in Şirin’e yakın olmasından rahatsız olduğunu açıkça belli eder. Çünkü Bahar ve Arif hala birbirlerinin iyiliğini düşünen ve başlarına kötü bir şey gelmemesini isteyen iki insandır.

Cem’in borcunu bir şekilde ödemeye çalışan Bahar, Ceyda ve Berşan’ın bir yanlışlarıyla beraber ise işler iyice karışacak ve Cem’in hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalacaklardır.

Osman Esiyorsa, Sana Gürlemek Düşer! Kuruluş Osman 1. Bölüm 3. Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu