Dizi / Film

Aziz Ailesine Savaş Açıyor! Vuslat 26. Bölüm 1. Fragman

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Vuslat, 25. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayında.

TRT 1’in heyecanla takip edilen dizisi Vuslat, 25. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Sevilen dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayında.

Vuslat 26. Bölüm 1. Fragman

Nazlı Sevgilim, Güllü Elbise… Vuslat 26. Bölüm Aziz’in Okuduğu Şiir

Vuslat 25. Bölümde Neler Oldu?

Aziz, Feride’nin kendisine geri dönmesi için harekete geçmek zorunda olduğunu anlamıştır. Feride’nin ardına bakmadan gitmesinden sonra ne yapacaktır? Babası ve Nehir’in planlarını öğrenmeye bu kadar yaklaşmışken vaz mı geçecektir? Yoksa kalbinin sesini dinleyip Feride’ye mi dönecektir?

Holdingde işler çığırından çıkmıştır. Aziz bir yandan hesaplardaki sıkıntıyı çözmeye çalışırken bir yandan da yönetim kuruluyla uğraşır, çünkü yönetim kurulu son krizde Feride’nin adını ileri sürmüştür.
Feride yeni kurtarma planını uygulamaya çalışırken evdeki problemleri de bir yandan çözmek zorundadır. Keza Can yine okulda sorun çıkarmıştır. Ancak bu seferki nedeni ailesini derinden sarsacak bir olaydır.

Nehir, Aziz’e yakın olmak umuduyla, iyileşene kadar taşındığı villada planının tıkır tıkır işlediğini düşünürken, Merve’nin, Aziz ve Feride’nin yakınlaşmasının fotoğrafını atması, Nehir için kanlı bir savaşın ilk kıvılcımı olur. Nehir’in attığı ‘bomba’, holdingin ortasına düşer…

Tahsin kendisini sıkıştıran gizli organizasyonu sakinleştirmek için hayatının riskini alır, ancak taşlar artık yerinden oynamıştır… Fırat, Hasibe’den öğrendiklerinden sonra, geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olup, ailesini kurtarmak için Aziz’in karşısına güçlü bir silahla çıkacaktır…

Ali Vefa Cerrahlık Hayalinden Vazgeçecek!Mucize Doktor 7.Bölüm 2.Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu