Dizi / FilmOrdan Burdan

Vuslat’ta Aşk Rüzgarı Esiyor! Vuslat 14. Bölüm Fragman

Vuslat 14. Bölümde aşk rüzgarları esiyor. Vuslat 14. Bölüm ön izleme yayınlandı. İşte o merakla beklenen ön izleme.

Vuslat 14. Bölüm Ön İzleme

Vuslat 14. Bölümde aşk rüzgarları esiyor. Son bölümde kaçırılan Aziz ve Feride kim tarafından kaçırıldı?

Vuslat 3. Bölümde Neler Oldu?

Dizinin bir önceki bölüm özeti şöyle: “Tahsin’in verdiği emirle Sultan, Fırat ve Yalçın aynı arabada ölümcül bir kaza geçirir. Bu kaza hem Korkmazer ailesinin hem de Çağlar ailesinin yüreğini yangın yerine çevirir. Baba kız aynı anlarda hayat mücadelesi verirken, iki düşman kardeş Aziz ve Kerem, yüreklerine düşen ortak acıyı birlikte göğüslemek zorundadır.

Sultan’ı bekleyen kader sevenlerini sarsacak, yepyeni gelişmeler ise, büyük heyecanları beraberinde getirecektir. Sevdalarını, yüreklerinde bir çiçek gibi büyüten imkânsız ama bir o kadar da vazgeçilmez bir aşkın iki kahramanı Aziz ve Feride için gizemin ve sırların hâkim olduğu macera henüz yeni başlıyordur. Feride, kaçmaya çalıştıkça kapıldığı Aziz’in etrafındayken yeniden büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Feride, Aziz’in duygularıyla yüzleşmeye cesaret edemezken, Aziz aşkını cesurca anlatmayı sürdürecektir. ”

TRT Belgesel’den “Su Savaşları” Su Sadece Su Değildir Aslında! Bir damla suya daha hızlı ulaşabilme mücadelesi için tıklayınız.

Su Sadece Su Değildir Aslında! TRT Belgeselden Su Savaşları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu